Sotsiaaltöötaja Bärbel Kuulbas

Bärbel on Pool&looP OÜ juhatuse liige, eestvedaja ja keskuse sotsiaaltöötaja ning tegevusjuhendaja. Sotsiaalvaldkonnas tegutsenud juba 17 aastat ning omandanud kogemust nii teenuse osutamise koordineerimise kui ka teenuste arendajana riigi tasandil.

Ta on 3 lapse ema ning lähedase eestkostja.

Bärbel usub, et alati leidub võimalus. Ja kunagi pole liiga hilja! Ägedad asjad juhtuvad siis, kui me nendesse usume ja laseme elul ennast üllatada. Sest imed juhtuvad ja soovid täituvad. ❤️Sotsiaaltöötaja, perede kogemusnõustaja Riina Järve-Tammiste

Riina on Pool&looP OÜ juhatuse liige, eestvedaja ja keskuse sotsiaaltöötaja ning tegevusjuhendaja. Riinal on magistrikraad sotsiaaltöös ja talle on omistatud rahvusvaheline CARe metoodika koolitaja serifikaat. Ligi 13 aastat tegutsemist sotsiaalvaldkonnas on andnud kogemuse teenuste osutamise koordineerimisel ning laste ja täiskasvanute elu muutvate otsuste toetamisel.

Ta on 2 lapse ema ning lähedase eestkostja.

Riina on hingelt maailmaparandaja. Ta usub, et õnn peitub oskuses tunda rõõmu tavalistest igapäevastest asjadest ja tema sooviks on luua inimeste jaoks võimalused õppida tundma, mis on õnn.


Sotsiaaltöö assistent, tegevusjuhendaja Kaidi Inso

Kaidi on Pool&looP OÜ juhatuse liige, eestvedaja ja keskuse tegevusjuhendaja. Kaidil on magistrikraad majandusarvestuses ja ta jumaldab excelit ning numbreid. Kaidil on sotsiaalvaldkonnas kogemus teenuste osutamise koordineerimisel ning numbritega töös vajaminev üldistamisvõime, loogilisus ning täpsus iseloomustab ka Kaidi tööd tegevuste juhendamisel.

Ta on 2 lapse ema.

Kaidi hobiks on õmblemine. Õmblemine sai alguse oma laste vajadusest isikupäraste riiete järgi. Kaidi teeb ise lõiked, valib kangad, niidid, aksessuaarid. Arvestades soove, võimalusi, sobivust. Just nagu keskuse tegevuste juhendamiselgi.Gea Rumjantseva on Pool&looP OÜ keskuse psühholoog
. Tal on kõrgharidus psühholoogias ja ta on läbinud eraldiseisva kursuse nii nõustamispsühholoogias kui ka tegelemaks stressi ja ärevusega õppides kasutama erinevaid meetmeid vastavalt vajadusele. Gea eesmärk on tulevikus spetsialiseeruda lähedusele, seksuaalsele ja intiimsusele läbi psühholoogilise spektri. Ta soovib, et inimesed tunneks suuremat kontakti nii indiviiditasandil kui ka sõprus- või partnerlussuhetes.

Peale tööd tegeleb ta mitmete hobidega, millest kõige suurem osa kuulub tantsimisele, viies läbi ka ise Ladina-Ameerika tantsutrenne. Samuti armastab ta avastada maailma, lugeda ja sportida. Ta leiab, et me kõik saame enda heaolu ja vaimse tervise nimel ära teha juba suure osa vaadates üle oma toidulaua, liikumisaktiivuse ja unerežiimi.Natali Hanni on kogenud eripedagoog, mänguterapeut, nõustaja ja tegevusjuhendaja, kes on juba üle 20 aasta pühendunud eeskätt erivajadustega laste, noorte ja täiskasvanute ning nende perede toetamisele.
Natali on inimesena rahulik, motiveeritud ja põhjalik. Ta hindab kõrgelt koostööd ja uusi teadmisi ning oskusi.

Ta on 3 lapse ema.

Natali sõidab aasta läbi jalgrattaga, sest see on põnev, ergutav, värskendav ning nõnda on võimalik lähemalt märgata ja tajuda aastaaegade vaheldumisega kaasas käivaid erilisi muutusi lõhnadest, helidest, värvides ja liikumises.


Tegevusterapeut Külli Kärt